Měřící zařízení utahovacího momentu

Měřící zařízení utahovacího momentu

Pro vaše zajištění kvality vedeme rozsáhlý sortiment systémů měření a kontroly utahovacích momentů. Ať už se jedná o jednoduché testovací přístroje nářadí, rotační nebo statické snímače utahovacího momentu, vyhodnocovací jednotky nebo měřicí systémy šité na míru, rádi vám při Vašich požadavcích poradíme. Následující výrobní program obsahuje přesné snímače utahovacího momentu, vyhodnocovací jednotky a testovací přístroje pro jednoduchou kontrolu utahováků.

Download

Hydraulické výkonnostní testery

Hydraulické výkonnostní testery

Tyto testery jsou navrženy převážně pro měření výkonu popř. srovnávací měření hydropulzních utahováků. Testery řady HLT se k měření hydropulzních utahováků osvědčily jako nejlepší - jak v oddělení údržby, tak i pro každodenní měření jejich výkonu. Testery neobyčejně robustní konstrukce nabízejí jednotné a vysledovatelné základy pro měření výkonu hydropulzních utahováků bez známých problémů, jež vznikají při přímém měření utahovacího momentu. U všech testerů je navíc možno simulovat jak tvrdý, tak i měkký šroubový spoj.

Download

Měřící software

Měřící software

Pro zdokumentování případů utahování nářadím, výsledků kontrol i pro správu jednotlivých utahováků Vám nabízíme kompletní softwarový balíček MINT Toolbox, který je již zavedený v automobilovém průmyslu. Tam prokázal, že splňuje velmi vysoké požadavky. Pomocí tohoto systému budete mít pod kontrolou správu nářadí i pravidelné kontroly. Rádi Vám poradíme.

Download