Měřící zařízení utahovacího momentu

Měřící zařízení utahovacího momentu

Pro vaše zajištění kvality vedeme rozsáhlý sortiment systémů měření a kontroly utahovacích momentů. Ať už se jedná o jednoduché testovací přístroje nářadí, rotační nebo statické snímače utahovacího momentu, vyhodnocovací jednotky nebo měřicí systémy šité na míru, rádi vám při Vašich požadavcích poradíme. Následující výrobní program obsahuje přesné snímače utahovacího momentu, vyhodnocovací jednotky a testovací přístroje pro jednoduchou kontrolu utahováků.

Download

Hydraulické výkonnostní testery

Hydraulické výkonnostní testery

Tyto testery jsou navrženy převážně pro měření výkonu popř. srovnávací měření hydropulzních utahováků. Testery řady HLT se k měření hydropulzních utahováků osvědčily jako nejlepší - jak v oddělení údržby, tak i pro každodenní měření jejich výkonu. Testery neobyčejně robustní konstrukce nabízejí jednotné a vysledovatelné základy pro měření výkonu hydropulzních utahováků bez známých problémů, jež vznikají při přímém měření utahovacího momentu. U všech testerů je navíc možno simulovat jak tvrdý, tak i měkký šroubový spoj.

Download

Měřící software

Měřící software

Pro zdokumentování případů utahování nářadím, výsledků kontrol i pro správu jednotlivých utahováků Vám nabízíme kompletní softwarový balíček MINT Toolbox, který je již zavedený v automobilovém průmyslu. Tam prokázal, že splňuje velmi vysoké požadavky. Pomocí tohoto systému budete mít pod kontrolou správu nářadí i pravidelné kontroly. Rádi Vám poradíme.

Download

PHOENIX II momentový klíč

PHOENIX II – Nový koncept pro ruční utahování šroubových spojů

Digitální momentový klíč Phoenix II přináší zcela nový pohled na montáž šroubů a zavádí nový standard pro kvalitu a technologii ručního utahování. Phoenix II byl vyvinut jako odpověď k očekávání uživatelů na montáž kritických spojů nebo na analýzu již dotažených šroubových spojení. Klíč vybavený algoritmem pro ověřování dotaženého šroubového spoje nezávisle na obsluze nástroje usnadňuje používání klíče i méně zkušenými operátory. Phoenix II zobrazuje výsledky měření stejně tak jako utahovací křivky přímo na displeji klíče a uchovává až milión údajů ve své paměti. Pro spojení s externími zařízeními je využíván Open Protocol, data lze tak předávat k uchovávání v databázích. Phoenix II vylučuje nesprávný výklad naměřených hodnot a podává tak přesné údaje pro podporu každodenního rozhodování odpovědných pracovníků ve výrobě a v oddělení kvality. Kromě všech uvedených funkcí Phoenix II vyniká také zabudovanou WiFi technologií, která skýtá možnosti začlenění do vnitropodnikové sítě. Integrace a vysledovatelnost v duchu Průmyslu 4.0.

Download