Elektrické šroubováky

Elektrické šroubováky

Elektrické šroubováky Delta Regis využívají precizní spojku pro vysokou přesnost. Je třeba si však uvědomit, že skutečná opakovatelnost závisí na šroubovém spoji. Mění se podle takových faktorů jako např. druh spoje, pružnost spoje, smykové tření, otáčky šroubováku, vliv obsluhy nářadí a také použité měřící zařízení.

Download

Akumulátorové šroubováky

Akumulátorové šroubováky

Akumulátorové šroubováky s přesnou vypínací spojkou se stávají nejflexibilnějším nářadím v moderním montážním procesu. Použití v široké škále aplikací. Řada šroubováků APS a úhlových utahováků AWS je vybavena bezkartáčkovými elektromorky, u nichž lze nastavit volnoběžnou rychlost (platí pro modely s pistolovou rukojetí). Tímto způsobem se mohou přizpůsobit individuálním požadavkům konkrétního šroubového spoje.

Download

Akumulátorové utahováky

Akumulátorové utahováky

Utahováky s vypínáním představují žádané nářadí všude tam, kde se montážní provoz potýká s problémem kontroly utahovacího momentu. Řada akumulátorového nářadí EYF poskytuje rychlé dotažení jak malých, tak i velkých šroubů až do 600 Nm. Utahováky jsou vybaveny vypínací funkcí, která zajistí požadovanou kvalitu šroubového spojení. Ideální pomocník např. při montáži zemědělských strojů, stavebních strojů, ocelových konstrukcí a všude tam, kde je obtížné manipulovat se vzduchovými hadicemi či elektrickými kabely.

Download

Akumulátorové hydropulzní utahováky

Akumulátorové hydropulzní utahováky

Jsou vysoce produktivní a ergonomické utahovací nástroje. Jelikož při používání nevytvářejí téměř žádnou zpětnou sílu, nevyžadují také reakční vzpěru či záchyt reakce utahovací síly. Jejich hlavní výhoda spočívá v rychlosti utažení, která vám přináší vysokou produktivitu. Napájení z akumulátorového zdroje je činí nepřekonatelnými z hlediska přenositelnosti při jejich používání. Přinášíme vám nejsilnější utahováky na trhu ve své kategorii.

Download

Nabíjecí stanice

Nabíjecí stanice

Nabíjecí stanice MINT byly navrženy pro nabíjení nářaďových akumulátorů od různých výrobců. Vestavěná elektronika se přizpůsobuje konkrétnímu akumulátoru a nabíjí tak typy NiCd/NiMH/Li-Ion/Li-Po velmi efektivně a způsobem, jež prodlužuje životnost baterií. Nové provedení nabíjecích stanic je bezventilátorové, tudíž nenáročné na spotřebu energie. Dvě modelové řady. Nabíjecí adaptéry jsou vyměnitelné, tj. v případě změny typu používaného akumulátoru na výrobní lince stačí zaměnit jen příslušný adaptér.

Download