Elektrické řízené nářadí

Elektrické řízené nářadí

Velmi přesné, vestavěným snímačem řízené nářadí je páteří dnešní průmyslové výroby. S tímto nářadím lze dodržovat úzké tolerance utahovacích momentů a dokumentovat výsledky utahování. Možnost napojení na externí řídící systémy (řízení pásové výroby, řídicí počítačové systémy, volič nástrčných klíčů atd.). Jedním utahovákem lze současně pokrýt více šroubových spojů, jelikož je možné provádět automatickou změnu parametrů utahování vnějším pokynem (např. stiskem tlačítka).

Download

Akumulátorové řízené nářadí

Akumulátorové řízené nářadí

Inovativní řada QX představuje řízené akumulátorové nářadí se zabudovaným snímačem momentu a s měřením úhlu. Umožňuje velmi flexiblní nasazení na téměř jakémkoliv pracovišti s mnoha možnosti. Může fungovat jako samostatné utahovací nářadí nebo může být plně začleněno do “Hightech” pracoviště s řízením montážního procesu a s bezdrátovou komunikací. Řada QXN v sobě skýtá plnohodnotnou verzi nářadí bez displeje a bez WiFi funkce za velmi atraktivní cenu. Série nářadí QX s násobičem momentu nabízí rozsah až do 2000 Nm. Tímto způsobem lze i utahování velkých šroubů zajistit spolehlivě a s náležitou dokumentací šroubového spoje.

Download

Řízené hydropulzní nářadí

Řízené hydropulzní nářadí

Vysoká úroveň ergonomie je charakteristická pro tuto řadu montážního nářadí – nízká hlučnost i míra vibrací a navíc není zapotřebí žádný záchyt reakce utahovací síly. Elektricky poháněné hydropulzní nářadí navíc poskytuje rychlé volnoběžné otáčky a nízkou spotřebu energie. Zabudovaný snímač utahovacího momentu zaručuje správné vyhodnocování parametrů utahování, jež jsou uloženy v řídící jednotce.

Download

Nářadí pro velké momenty

Nářadí pro velké momenty

Montážní operace s vysokým utahovacím momentem jsou skutečnou výzvou v mnoha oblastech. Vysokých standardů, které jsou v některých odvětvích (např. v automobilovém průmyslu) prosazovány pomocí elektrických řízených systémů, však mnohdy není dosahováno. Začněte proto s řízeným nářadí z řady AcraDyne HT. Tyto utahovací systémy představují řízené nářadí se zabudovaným plnohodnotným snímačem momentu a snímačem úhlu. Mohou být využity pro dotahování šroubových spojů pomocí různých utahovacích strategií.

Download